20 июля 2021 г. 18:46

Скільки мороки буває у капітана судна! Та й крім того ще й китобійного. Але й це ще не все, не всі пригоди, що випали на долю хоробрим і відважним морякам. Бо капітан цього судна — відносно дитина, а увесь екіпаж — не посвячені у морське діло... Що ж робити молодому морякові, що постійно стоїть за штурвалом?
Цього моряка, п'ятнадцятирічного капітана, зовсім не простою долею занесло на цей корабель. Цього хлопця ще в дитинстві знайшли у парку. Його знайшов якийсь чоловік, який і дав хлопцю ім'я, Дік Сенд, та віддав у дитбудинок, де його знайшов власник цього самого судна, "Пілігрім". Після цього вони росли як одна сім'я, Діка Сенда віддали у морське училище, а потім він іще підлітком вступив матросом на корабель. І очевидно на який, чи не так?
Дік Сенд був неймовірним персонажем! Він стійкий духом, сміливий, розумний кмітливий да того ще й з навичками чудового моряка! Хоч він ще й відносно декотрих і маленький, але мислить та робить як дорослий, досвідчений чоловік, років 30! Ех-х-х, от би мені бути як він! І я обов'язково стану!