23 декабря 2012 г. 16:32

Ну зовсім незвично після моїх митарств відмічати на Лайвлібі, шо у мене є "бумажная книга". Так дивно, це, мабуть, одна з перших паперових, справжніх книг, прочитаних мною за цей місяць. Бо я давно вже все читаю з екрана.
Дякую чудовій Ані majta , яка у рамках новорічного КС прислала мені цю книгу. Дякую чого? А то, що бажала її у списку досить скептично, знаючи, що сама не придбала би ніколи.
Досить скептично ставлюся до Карпи, дуже багато прочитанного у неї. Але мій друг, з котрим я мала розмову десь півтора місяці тому, виявився правий, говорячи, що це найкраща у неї книга. Я цілковито з ним згодна - і справді, найкраща.
Ця книга, як життєпис і щоденник, залізаючи у який, вилазиш геть з червоними вухами від сорому, бо читав шось таке інтимне, чого не варто було.
Щодо частин. "З роси" - дуже мило, смішно, реалістично і цілковито у дусі Карпи. "З води" мені сподобалася трохи менше, бо на початку було багато заплутанної філософії. "З калабані" - одна з найкращих.
Карпа не втратила свого стилю а ні на грам, вона все така ж провокаційна, і з гумором, вона не боїться відкрито гнути матюки, шокувати публіку і назвати речі своїми іменами.
Але книга дуже чиста і світла, навідміну від інших. Must have цього року для поціновувачів.