20 января 2021 г. 14:21

5 Идеальная мать

"Травневі матусі"- компанія матусь, які народили в травні. Вони зібралися ще за кілька місяців до цієї події, щоб потім разом гуляти з дітьми, радитись щодо догляду та підтримувати одна одну. Серед них є різні жінки: успішні бізнс-леді, одинокі матері та ті, які пробують справлятися з усім й одразу.

Одного разу матусі вирішують зустрітися на вечірці, щоб вперше за 2 місяці після народження відпочити від дітей і дати собі ковток свободи. Саме піл час цієї вечірки в однієї із матусь зникає малюк. Няня задрімала, а хтось проник і викрав дитину, не залишивши ні слідів проникнення у квартиру, ні інших ознак злочину.

Матусі-подруги потерпілоої приймають цей випадок близько до серця і самі пробують докопатися до істини, адже частина вини лежить на їх плечах. До того ж вони щиро полюбили малюка і не можуть повірити, що він зараз мертвий. А отже, йому потрібно якнайшвидше повернутися до матері. Проте їхні пошуки в першу чергу відкриють їхні секрети і кардинально змінять звичне життя.

Книга дуже схожа до сюжетів Моріарті і Піколт, отже якщо вам до вподоби ці автори-сміливо читайте. Написана вона в стилі щоденника і від кількох героїв. Читається легко і швидко, без емоційного навантаження, хоча й тема досить трагічна. Приємна легка мова, інтрига тримає до останніх сторінок. Проте нічого оригінального у ній я не побачила.