Sopromat

4 августа 2020 г. 17:07

4 Не треба розмінюватися на дрібниці!

Розмах Ешбаха завжди вражає. Подія- значуща для всього людства; відкриття чи знахідка- приголомшливі; гроші рахуються мільярдами ( навіть оренда агрегату в день- цифра з багатьма нулями).
Все- стрімглав розгортається, потім сиплються одна за одною пригоди.Дуже багато героїв. Але це світ чоловіків. Є одна жіночка. Але характер невиразний. Заявляється сильною, самостійною, а поводиться дивно. Ніби не навчили ні виживанню, ні навичкам непомітного обшуку приміщення. В фіналі стає чи то типовою єврейською жінкою, чи то "справжньою арійкою"...
Боже мій! Згадується Трамп часів негараздів з бізнесом.
Німці вміють рахувати гроші. Отож роман ще й про те, де знайти та як не загубити. Знайти- від коперсання в землі до акторської та продюсерської ( підшукую визначення пом'якше) "гри" з глядачами фільму.
Читати цікаво,є вислови з якими погоджувався. Але були дивні моменти. Наприклад, з ремонтом автівки Скарфоро чи історія першої жінки Кауна.
Чому не 5 зірок? Як моя тітонька колись про мене казала: "Бо вередя!" Не подобається, що герої всі ніби по полицям розкладені. Вірніше- як цуценята, що всі потрапили до хороших рук.
Чи не час Ешбаху відправляти героїв у Космос? У "Відео Ісус" читач "зустрічається з Папою. Перед космічною подорожжю- з Ілоном Максом!