26 июля 2020 г. 07:54

5 Все про фей

У мене є трішки магії для вас! Погляньте - це книжка про фей! І це не якась там проста книженція про вигаданих істот! Це реальна книга про реальних фей! І не дарма на першій сторінці книги написано, що феї - вони як мрії: якщо в них віриш, то вони існують.
В дитинстві я дійсно вірила в існування фей. Та що в дитинстві! - мені зараз 30, і я досі в них вірю (і в єдинорогів також!) і я пам'ятаю, як уявляла собі чарівний ліс з невеликим озером, і навколо озера сяють вогники, а з квіточок сиплеться магічний пилок. Я постійно мріяла зустріти справжню фею, навіть сама мріяла перетворитись на фею. Ті всі спогади дуже тішать мене і наповнюють моє серце теплом та радістю. Зараз теж інколи хочеться чогось казкового та трішки магічного. І я побачила книгу від Видавнича група KM-Букс "Світ Фей" авторки Сильвії Леманн, і відразу поринула в цей дивовижний і наповнений магією світ.
Тут дууууже багато цікавинок! Виявляється, існують різні феї - лісові, снігові, морські, польові, річкові, гірські та навіть фермові феї! І про кожну з них пізнавально та детально описано. З книги можна дізнатися, яка фея чим займається, як вони навчаються, яким чином виготовляють феїн пилок, які в них повсякденні клопоти, та які магічні заклинання вони використовують у разі небезпеки. З багатьох історій про фей можна побачити, що феї - ще ті бешкетниці, і вони мені нагадали маленьких дівчат - такі ж непосидючі, веселі та допитливі!
Магічного відтінку книзі надали чудові ілюстрації художниці Домініки Мертани, вона талановито і казково зобразила в книзі кожну фею, змалювала деякі події з життя фей, а ніжні відтінки малюнків в книзі створили неповторну атмосферу, що навіть дорослим буде цікаво познайомитись з маленькими феями.

Книга для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, але дорослим варто також погортати цю книгу. Вам неодмінно сподобається.