1 мая 2019 г. 20:27

5 чудова сага

Книга про Росса Полдарка тільки перша з 12 книг циклу, присвячего сім*ї Полдарків і я дуже сподіваюся, що видавництво Фабула надрукує всі книги. Перша частина,як вже зрозуміло з назви, присвячена Россу Полдарку - молодому чоловікові, що повернувся з війни, не застав живим свого батька, а сам рідний будинок за час, доки юнака не було мало не перетворився на розруху. Та найбільшим ударом для Росса стає те, що дівчина, яку він кохав виходить заміж за його кузена. Спочатку чоловік кидається в випивку, але згодом бере таки себе в руки і вирішує не тільки відбудувати рідний дім, але і відновити роботу на сімейній шахті. А тут ще й приходиться врятувати молоду дівчину і її куцохвостого пса. Одним словом Россу буде чим зайнятися. Стиль Грема дуже легкий, він не переобтяжує читача довгими роздумами та зайвими деталями, події відбуваються досить швидко і скучати читачу не приходиться. Один мінус - я деякий час не могла зрозуміти скільки років Россу - спочатку автор говорить, що він чуть молодший за 35, а потім з*ясовується, що Полдарк ще зовсім молодий юнак. Обов*язково буду читати продовження та раджу книгу всім любителям сімейних саг.