Vikulaska

22 августа 2021 г. 14:53

5 Чудова книжечка для затишних вечорів

Кожна прекрасно ілюстрована історія з цієї книги – це цілий світ, сповнений добротою, справжньою дружбою, веселими витівками маленьких друзів та цілковитим щастям домашнього затишку. Тут є 24 коротенькі оповіданнячка, поділені на чотири сезони – весна, літо, осінь, зима. І, уявляєте, головні герої книги - невгамовні мишенятка Мануель і Діді – жодного дня не сумують, хоч би яка погода була надворі! Якщо піде дощ, завжди можна разом із другом продовжити прогулянку – вже під грибочком-парасолькою. Якщо раптом засніжить, можна зайти з солодким подарунком у гості до друга й разом перечекати негоду в теплій компанії. Взагалі, тема теплого та затишного дому є однією з головних у цій книзі. Для наших мишенят домом може стати квітка, печера, нірка, дупло старого дерева, шалашик із листя чи…

12 июля 2019 г. 10:46

Мануель і Діді. Велика книга маленьких мишачих пригод. В книзі зібрані коротенькі оповідання про двох мишенят на ім‘я Мануель та Діді. Всі оповідання поділені по сезонам: весінні, літні, осінні та зимові. Мені дуже подобається цей момент – з молодшими дітками можна звертати увагу на особливі характеристики кожного сезону. З більш дорослими дітками можна пригадувати чим в цю пору року займаємося ми.

Всі оповідання дуже милі, спокійні, дещо жартівливі й дуже прості. Те що треба для діток дошкільного віку. Сину в 5 років дуже цікаві всі сюжети не дивлячись на їхню простоту. Думаю що дещо молодшим діткам теж буде цікаво слухати про пригоди Мануеля та Діді, хоча жарти можуть бути і не зрозумілими.

Мені подобається що всі оповідання мають щасливий кінець й дитинка не буде сильно переживати за…

Elena878

13 сентября 2018 г. 20:20

Потрясающая детская книга, которая должна быть у любого ребенка. Соглашусь с предыдущим автором. Это мини истории про друзей, которые путешествуют, помогают друг другу, пробуют новое и попадают в неприятности. Это книга не просто хорошая книга, но и отличный помощник, ТК учит детей помощи, взаимодействию, не трогать вещи, если вы их не знаете (мамы меня поймут :)), не лезть в опасные места и многое другое. Главное это жить дружно и весело. Красивая иллюстрация, акцент сделан на текст, но модно дать самостоятельно читать, а модно и придумать свою историю. К меня ребенок в 2.5 года полностью за один раз прослушал книгу, а после постоянно говорила какие-то моменты истории. Читать и слушать было очень интересно.

24 июля 2016 г. 18:23

Это сборник маленьких рассказов о приключениях двух мышат-непосед, о находчивости, дружбе, взаимовыручке. Истории разделены по временам года: весна, лето, осень, зима. Концовка у рассказов всегда счастливая, что очень радует деток. В книге множество ярких, тщательно прорисованных картинок, связанных с текстом.