14 февраля 2017 г. 00:16

Автор-провокатор. В книге есть провокации, понты, маты. Но это так органично, что читая, не замечаешь этого. Но, пожалуй, больше читать этого автора не буду) Не мое это))

4 июня 2016 г. 22:12

Претензійність авторки книги безперечна. . Незвичний формат і стиль потребував від мене зусиль на уважне читання, але з часом звикаєш і втягуєшся. Ірена Карпа , наскільки я знаю сама по собі особа неординарна, м»яко кажучи, схоже і літературна творчість її така ж , хоча якою ж їй ще бути у такої авторки. Отже, безпосередньо про книжку. Перше , що кидається мені в очі – нецензурна лайка, багато брудної лайки. Мені це неприємно ,якщо не сказати – бридко. Для чого це? Не можна обійтися без матюків? Спроба епатувати потенційного читача, показавши розкутість та свободу думки?. М-да...Може, треба сприймати її як спосіб епатажу від неординарної авторки. Певно так. А до образу героїні нічого нецензурщина не дадає ,бо він, образ тобто, і так дуже вже розмальований. Тупе прожирання життя,…

21 февраля 2014 г. 03:35

Сожгите их!Сожгите весь тираж! Это не книга, а надцать страниц маразма и бреда

13 августа 2013 г. 02:41

Ознакомление с Карпой началось именно с этой книги.Она умеет писать так как есть на самом деле.Да,могу согласится с тем что в книге много понтов, и многие не поймут сути её рассказов.Но меня привлекла оригинальность написания,хоть в некоторых моментах она слишком долго "тянула кота за хвост".

19 января 2013 г. 22:09

Закала себе эту книгу, когда мне было лет 15-16. Наверное обложка привлекла, потому что я так за 7 лет не смогла не понять её, не дочитать.

21 октября 2012 г. 17:24

Книга дуже сподобалась. Я прочитала всі книги Карпи і можу точно сказати, що ця - одна з найкращих. В цьому творі ви не знайдете сентиментальних історій про нещасне кохання. Ця книга пропагандує свободу, неординарність, незвичайне світобачення та профігістичне ставлення до думки сірої маси про тебе.

27 апреля 2011 г. 20:37

Книга ні про що. Не змогла дочитати до кінця, оскільки не хотіла марнувати час на безглуздя. Книга для того, щоб її викинути або для якихось гламурних самозакоханих дівуль. Карпа дума що вона така модна, її книги кльові, а ми тіпа не розуміємо її шедеврів. Цитата з книги: "Дурна, як пробка, дитяча книжка. Це піздец. Ідіоти реально ніколи нічого не вчаться."

21 декабря 2010 г. 17:37

Самая ужасная книга, которую я когда либо читала. Решила с нее начать ознакомление с современной украинской литературой... Зря!.. Как ознакомление началось, так оно и закончилось. Для меня это "произведение" из разряда "пАнты-для-приеЖих". Если вам такое нравиться, дерзайте. Нет? Тогда не тратьте ни времени, ни денег, ни нервов.

Кто-нибудь может посоветовать стоящее (читай "той, что не вызывает рвотный рефлекс") произведение из современной украинской литературы?

joysana

23 августа 2010 г. 01:06

жалкая попытка Карпы доэпатировать публику, которая еще не эпатировалась ее графоманством