4,3

Свобода является одной из высших человеческих ценностей. Но знаем ли мы, что это такое? С самого первого дня жизни человек начинает испытывать зависимость - от авторитетов, стереотипов, традиций -…
Издательство: София

25 февраля 2021 г. 11:06

Джиду Крішнамурті Свобода від знаного

«Я створив світ таким, яким я є»

Я читала книги такого напрямку (Е. Толле, Ошо) і всі вони легкі, невимушені, читаючи наче медитуєш і так легко стає. Ця книга зовсім інакша. Стиль викладення строгий. Мені потрібен був додатковий час на обдумування прочитаного, тому сто сторінок читались цілий тиждень.

Хочу зазначити особливо тонкий психологізм. В деякі моменти справді пробирало. Також імпонує загальний посил автора.

«Якщо ви намагаєтесь пізнати себе зі слів іншого, ви завжди залишатиметесь людиною другого сорту»

Всім хто цікавиться даною темою я раджу прочитати.

*** «Підтримувати лад у кімнаті важливо в одному сенсі, але зовсім неважливо - в іншому. В кімнаті повинен бути порядок, але порядок не відчинить ні дверей, ні вікон. Те, що відчинить двері, не…

ISBN: 5-7663-0521-2

Год издания: 1991

25 февраля 2021 г. 11:06

Джиду Крішнамурті Свобода від знаного

«Я створив світ таким, яким я є»

Всім хто цікавиться даною темою я раджу прочитати.

5 января 2021 г. 09:21

0 Нельзя оценить то, чего нет.

Книга якобы медитация. Много вопросов и почти что есть ответы, но их нет, потому что автор не может их дать, так как не может быть вашим учителем. Мы все ищем что-то за пределами себя, но по мнению автора, мы не сможем этого найти. Соглашаться или нет - невозможно решить, или можно попробовать.

Подборки