15 января 2016 г. 13:16

П'ять років пройшло з часу тих казкових подій, які сталися з львівськими подругами Магдою, Луїзою, Галею та Іриною. Життя йде начеб-то спокійно, але без цікавинок нудно і

Яблуко, здається, прокинулося і влаштовує всім якийсь розважальний квест

Пригоди будуть неймовірні і сягнуть не лише Львова та його околиць, а й Парижа та величного Лувру. Саме туди поїдуть скульптури українського генія - Іоганна-Георга Пінзеля. Він створив не лише чарівне яблоко. Багато дерев'яних скульптур Пінзеля, на жаль з часом втратили свою велич, вони були заховані в підвалах/коморах і повільно вмирали. Але й залишись шедеври, що поїхали в виставку до Лувра. Дійсно, як можна було знищувати таку красу? Крім того, автор гарно опише українські Карпати, гору піп Іван та життя гуцулів. А яблуко....воно й…

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

15 сентября 2014 г. 22:02

Продовження, якого ніхто з читачів не чекав.

Продовження, якого мені чекати й не довелося, бо я купила його одночасно з попередньою книжкою.

Продовження, яке нічим не гірше за початок.

Справді інші пів'яблука.

А тепер вже традиційна асоціація:

І - іскра Н - Новина Ш - Шок І - історія

П - потреба І - Інверсія В - Відтворення

Я - Ясність Б - безпрограшність Л - Лавина У - Успіх К - Кульмінація А - Асиметрична ірраціональність

4 октября 2014 г. 12:07

"Інші пів'яблука" Галина Вдовиченко. Ніяких несподіванок.Все у стилі авторки.Легко,приємно,трішки казково.Достатньо інформативно про Пінзеля. Дуже гарно описана сама експозиція його робіт у Луврі.Шкода,що я читала цю книжку не перед відвідуванням виставки. Бо після прочитання захотілося ще раз піти і помилуватися його роботами вже зі знанням справи) Книга рекомендована для легкого приємного дозвілля.

Natali39419

16 июня 2014 г. 15:22

Я з таким захопленням взяла в руки цю книгу в магазині і одразу ж похвалилась новою покупкою. На питання: "А що ж це за книга?" відповіла,: "Як, хіба ти не знаєш? Це ж продовження книги "Пів"яблука"" "А про що вона?" І я на власний страх і сором зрозуміла, що я зовсім не пам"ятаю про що та книга. В пам"яті просто залишились емоції і щось там про дерев"яне яблуко, що виконувало бажання. Може це прозвучить неправильно, але скоріш за все це просто не зовсім моя література, точніше не мого віку. Ця книга буде більше личити жіночкам "бальзаківського" віку. Можете закидати мене яйцями за це.

Зараз відчувається потреба в оптимістичній прозі, такій, яка залишає посмак любові до життя

це написано на обложці книги і на мій сором на мене це не подіяло. Я як і всі інші боюсь того, що зараз…