6 декабря 2015 г. 18:05

Це перша книга Брауна яку я прочитав і знаєте мені дуже сподобалось. Всі беруться спочатку за знаменитий "Код да Вінчі" та я вирішив піти іншим шляхом взявшись за цю книгу. Автор дарує нам дивовижний світ загадок двох найбільших структур США - "Білого дому" і "НАСА".
З перших сторінок автор розповідає нам про протистояння двох кандидатів в президенти. Перший це чинний президент США - Зак Герні, а другий - Седвідж Секстон. Останній з кандидатів влаштував свою виборчу кампанію на болючій темі для всього народу і його опонента - на марнотратстві державних коштів космічним агентством "НАСА". Люди підтримують Секстона, адже "НАСА" справді в останні роки витрачає багато коштів які беруться з кишень простих громадян, а результату цих витрат немає, адже всі проекти організації за останній час провалилися. Та найбільшим ударом це стало для кампанії Зака Герні, який завжди палко підтримував космічну агенцію і виділяв великі суми грошей з державного бюджету для неї, що очевидно приведе до краху на виборах.
Але несподівано в Антарктиці на льодовикові Мілна "НАСА" знаходять під льодом величезний метеорит. Як він вплине на вибори президента? Хто переможе? Які таємниці приховує метеорит? Що впливові люди готові зробити заради влади та грошей?
Прочитайте цей чудовий науково- пригодницької роман і все дізнаєтеся.
Книга надзвичайно затягує і не дає відірватися. Раджу даний роман всім, але не раджу починати з нього знайомитись з Деном Брауном, адже знаю що в нього є набагато кращі книжки ніж ця.
Моя оцінка даному роману 8/10 оскільки роман хороший, але для Брауна це заслабо.

Вам би трейлери писати) інтригуюче

дякую)