Galarina

16 августа 2023 г. 15:00

Хто тут любить ярмарки? Я тут люблю ярмарки, правда на антикварному не була ніколи, але сам двіж, натовпи людей, атмосфера - це цікаво ,але не на щодень звісно.
В Естерлені відбувається антикварна ярмарка та ще й зйомки антикварного телепроекту. Місцева еліта знає всіх знавців, "зірок" та скупників. "Світ тісний", бо всі всіх знають, хто в кого купує, хто продає. Але одного зі скупників вбивають прямо під час ярмарку, на виду у тисяч людей. І хто ж опиняється поруч? Звісно, Петер Вінстон, який просто стояв поруч. Неймовірна удача.
Так розпочинається нове чисто шведське вбивство. Ця історія сподобалась, але викликала більше зауважень, ніж перша.
Розслідування було ніби напівпрофесійне, а від дитячих вибриків Туве взагалі волати хотілося - то вона не перша задала запитання, то вона не змогла сама додуматися до чогось, то вона розсердилась на підозрюваного чи на прокуроршу. Не готова Туве до керівної посади аж ніяк. До образу Петра додали більше розгубленості і дивакуватих рис. Ну а сцена де викривають вбивцю виглядає аж наче гротескно- на широченний загал та ще й на камери. Ту мач!
Дякувати авторам Петер вирушив у Стокгольм, бо в провінції вже хтозна кого і вбивати. Пора міняти декорації.

539 день

Комментариев пока нет — ваш может стать первым

Поделитесь мнением с другими читателями!