4,6

Ми весь час живемо між болить і не болить, не дуже болить, болить не це чи болить, але комусь іншому. Що не болить вам сьогодні?

Збірка віршів Катерини Бабкіної про все, що болить, не болить,…
Издательство: КОМОРА

Kate_hamster

22 ноября 2021 г. 13:17

4 Легка душевна поезія

Я взагалі не велика фанатка поезії і поетичні збірки в більшості випадків купую тому, що автор чи авторка мені подобаються і хочеться їх підтримати. У Катерини Бабкіної я надаю перевагу прозі, прозу її я люблю так сильно, що навіть собі роман "Соня" в надрах онлайн-крамниць відкопала.

Проте поезія Катерини Бабкіної все одно торкається деяких струн моєї душі. Я її читаю для розслаблення, ніби медитую над книжкою. Після важкого робочого дня чи в довгій дорозі її вірші мені відгукуються найбільше. Збірочка "Не болить" не дуже велика за обсягом, але по самі вінця наповнена змістом. І хоча я все ж таки продовжую надувати перевагу прозі Катерини, дуже раджу придбати собі цю збірочку і помедитувати кілька вечорів.

ISBN: 978-617-7286-75-1

Год издания: 2021