Данило Кажанівський продав душу дияволу. Скільки дівочих душ він занапастив! Коли одна дівчина наклала на себе руки, козак Ілько Косозуб зібрав людей для помсти, і Данила спалили.
Минуло майже сто…
Издательство: КСД

KaySt

14 июня 2022 г. 22:54

4 Загибель ви моя чи благословення?

Що змусило молодого, вродливого і повного сил двадцятирічного парубка податися у ченці? Може палка віра в Бога? Якби то! Мабуть сама доля привела його до монастирських стін. Відлюдькуватий, тихий, а очі чорні-чорнісінькі і зазирають к саму душу. Безбатченко, про якого по селу ходили чутки, що породив його сам чорт рогатий.

Марфа Прокопівна - єдина і невимовно кохана дочка заможного пана. Вродлива, весела, набожна. Мала би щастя, але та сама доля, що колись привела Данила до монашого постригу, викинула новий фортель - палке кохання охопило душу ченця і забрало спокій. Ніхто не знає, яку ціну йому довелось заплатити за нову личину ясновельможного пана, проте він її отримав. Статус, гроші, маєток - чи достатньо, аби звабити омріяну панночку? Так, але цей шлюб не приніс щастя нікому.

Історія…

Сторінок - 336
Формат - 135х205 мм

KaySt

14 июня 2022 г. 22:54

4 Загибель ви моя чи благословення?

Історія…

Nina_M

29 января 2022 г. 21:22

Книга розчарувала приблизно настільки ж, наскільки свого часу сподобався інший роман авторки -  Дарина Гнатко - Катерина

Мабуть, селянські "декорації" мені до душі більше, ніж вишукані зали панських покоїв. Але ж справа насправді не лише в цьому. Річ у тім, що "Гніздо Кажана" - суцільне дежавю. Навіть маючи дуже загальне поняття про шаблонні любовні романи з напівоголеними героями на обкладинці, що злилися в поцілунку, я вже це бачила-читала.

Імовірно, авторка хотіла злегка оживити історію, приправивши її містикою, однак у мене це лише викликало розчарування. Погодьтеся, дратує, що все це містичне з'являлося виключно під акомпанемент гріму, освітлене блискавкою.

Детективна складова теж виявилася вкрай прозорою.

Власне, дочитувала книгу з думкою, що не може бути так ніяк. Але ні, виявляється,…