4,4

Вони ніколи не зустрілися б, якби не війна на Донбасі. Гарячий вересень 2014-го звів разом адвоката-невдаху Васю, айтішника Макса та росіянку Таню, що втекла від чоловіка-садиста. У кожного — власна…
Издательство: Клуб Сімейного Дозвілля

8 марта 2023 г. 14:15

5 Сука-війна...

Східний синдром, читати таку книгу в наш час дуже символічно, книга розпочинається із опису трьох головних героїв, їхнє життя ще від 2000-х і аж до 14 року, потім війна, читати про заворушки майдану і початку війни було складно, але цікаво, весь сюжет ми митаємося між героями і їхніми історіями, кінець мене шокував, засмутив і одночасно дав задуматися, як війна може кардинально змінити життя, читається легко, рекомендую

ISBN: 978-617-12-6413-7

Год издания: 2019

Язык: Украинский

240 сторінок
Формат 135х205 мм

Номинант: 2019 г.Премия «Эспрессо. Выбор читателей» (Литература для взрослых)

8 марта 2023 г. 14:15

5 Сука-війна...