4,3

У Львові сучасному, Львові передвоєнному і Львові часів Першої світової війни відбуваються драматичні події, народжуються родинні таємниці й перетинаються долі героїв цього роману. Ірена — юна…
Издательство: Клуб семейного досуга

12 ноября 2020 г. 16:33

5 продовження «Мелодія кави...»

Місто Лева мене вабить і зазиває в гості ще з кожної прочитаної сторінки книг з серії Мелодія кави

В даному романі ми знайомимся з усіма подіями, які відбуваються у Львові часів Першої світової війни, у Львові передвоєнному і Львові сучасному. Для мене було багато несподіваних нюансів в цьому.

Багряний колір вічності формально вважається третьої книгою, продовженням «Мелодія кави у тональності кардамону» та «Мелодія кави в тональності Сподівання». А також ми нарешті дізнаємося як і чому з'єдналися історія кохання Ірени з долею і життям Анни з роману «Мелодії кави в тональності кардамону»?

Моя оцінка книги 10/10

ISBN: 978-617-12-6696-4

Год издания: 2019

Язык: Украинский

Твердый переплет, 192 стр.

12 ноября 2020 г. 16:33

5 продовження «Мелодія кави...»

Моя оцінка книги 10/10