4,4

Рід Мазуревичів споконвіку був знаний своєю жорстокістю. Усупереч волі батьків юна Марфа вийшла заміж за Уласа Мазуревича, та щастя з ним не пізнала. Усі надії покладала на сина Тихона, але й він…
Издательство: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

22 марта 2021 г. 14:15

Дарина Гнатко "Мазуревичі. Історія одного роду".

Цікава сімейна сага про жорстокість і терпіння. Про людей, здатних нищити усе і всіх на своєму шляху до мети. І тих людей, які зігрівають цей дивний світ, роблять його кращим, добрішим.

Сподобалась жива мова авторки, елементи містики, які вона використовувала (прокляття, віщі сни), а також те, що дії роману відбуваються на фоні важливих історичних подій (революція, розкуркулення, Друга світова війна, евакуація). З мінусів можу виділити занадто ванільні описи закоханості Соні та Ярини, та вони аж ніяк не псують загальні враження від книги.

ISBN: 978-617-12-4520-4

Год издания: 2018

Язык: Украинский

переплет, 336 c., 135х205 мм, 294 гр.
Лауреат престижної літературної премії «Коронація слова»

22 марта 2021 г. 14:15

Дарина Гнатко "Мазуревичі. Історія одного роду".

9 декабря 2018 г. 18:44

4 ЖИТТЄВО

Розкабанілій бабі він не сподобався, і не сподобався дуже, а то вже було погано.

Найкраще, що написала авторка! З трьох її книг – це вразила найдужче!!!

Початок - розповідає про сім’ю, а згодом і взагалі історію всієї родини. Мені сподобалося несквапність сюжету. Лінія, що підводить до висновків. Як розкрито характер Тихона. І взагалі - ідея варта уваги. Авторка починає з історії родини Мазуревичів. В епілозі відкривається вся трагічність ситуації. А потім – відчайдушна боротьба добра зі злом, життя і смерті. І вчинки героїв можна зрозуміти. І взагалі, Може - якщо захоче, авторка, таки зачепити!!!

В сільській родині заможній з’являється невістка. Нова людина, яка не знайома з порядками. І починає дивуватися такому укладу. Бо ціль цієї родини – прибавити багатство, ціною всіх життєвих…