3,9

Коли ти в чужій країні і на тебе щохвилини якийсь сяк-так пише ябеду, коли на тебе нападають байдики і арештовують тебе, а Прокурорський Кріт виносить вирок, коли ширяться чутки, ніби таланти…
Серия: Пригодницька бібліотека
Издательство: Теза

30 января 2023 г. 21:29

Друга книжка про пригоди дівчинки Алі. На цей раз вона знову попадає в чарівний світ, який межує з Недоладією. Аля зі своїм товаришем Сашком відправляється до країни сяк-таків щоб врятувати таланти які туди попадають тому що в цьому світі їх нехтують та «закопують у землю».

Книжка легка і читається просто, для дітей напевно більшого і не треба, а ще і моральний урок, як і потрібно вбудь якій добрій казці.

ISBN: 966-8317-68-8

Год издания: 2006