4,1

Збірка коротких оповідань, що варіюють один і той самий сюжет із повсякденного життя Франції середини минулого століття, є, на перший погляд, віртуозним стилістичним управлянням (чи пак…
Издательство: Піраміда

24 июля 2023 г. 14:39

Задумка интересная. Воплощение странное, на мой вкус. Я ждала больше именно литературных жанров, направлений стиля. А автор скорее дурачился, со своими "нервными", "спокойными", "бессильными" и "оскорбительными" подачами, перемежаемыми еще и перебором георгианских фигур - брал одну и на ней строил весь отрывок.

На 10-й странице от этих игр уже устаёшь, в шаловливых вариациях теряется познавательность, которую можно было бы извлечь, если бы действительно обыгрывались разнообразные литературные направления подачи.

1001 books you must read before you die: 321/1001.

Вправи зі стилю, эссе

Перевод: Я. Коваль, Ю. Лисенко

ISBN: 9668522613

Год издания: 2006

Язык: Украинский

Варто відзначити роботу перекладачів Ярослава Коваля та Юрія Лисенка, які, дотримуючися принципів «фольклорної школи» (за Максимом Стріхою) українського перекладу, передали специфіку ориґіналу, застосовуючи стилістичне розмаїття української літературної мови, а також арґо, жарґону та сленґу; в окремих випадках, скажімо, в «Гомеотелоті», «Англіцизмах» чи «Італіянізмах» маємо справу з маленькими стилістичними шедеврами. Завершености перекладацькій картині «Вправ зі стилю» надають переклади віршованих уривків пера Юрка Позаяка.

24 июля 2023 г. 14:39

1001 books you must read before you die: 321/1001.