4,6

Хочемо розповісти про фантастично сонячного письменника — Богдана Ігоря Антонича. Про те, як він був маленьким, на що дивився, чим займався, як виховувався і що було для нього важливим. Про те, що…
Серия: Пізнавальні книги
Издательство: Видавництво Старого Лева

11 января 2018 г. 13:13

Продовжую читати абетки від @stary_lev . Якось у школі Антонич пройшов непомітно. Ну, як непомітно, з досить сильним непорозумінням, мовляв, що то за вірші, як таке писати можна взагалі. На філологічному для Богдана Ігоря взагалі часу не знайшлося. Лише дипломна робота змусила мене познайомитись з цим "поетом весняного похмілля" . За два роки я звикла до Антонича, якого зобразив у своєму романі Андрухович, отож і цю біографію дуже чекала. Думаю, безглуздо говорити щось про неї, адже книжки від ВСЛ, як завжди, - це фантастичний дизайн, влучно дібранний матеріал, а також особистість, яка відкривається і зацікавлює. Сподіваюсь, що ця абетка таки популяризує творчість Антонича.

ISBN: 978-617-679-298-7

Год издания: 2017