В останньому класі школи її життя розкололося на "до" і "після". Щоб збагнути себе, Олена мусить усе згадати. А правда схована в подіях, яких не пам'ятає.
Їй не просто витримати нові обставити.…
Серия: Про і для підлітків
Издательство: Академія

17 мая 2022 г. 20:08

5 Книга для роздумів

Ця пронизлива, сумна повість занурила мене в роздуми про людське життя. Про байдужість, жорстокість, гостре неприйняття тих, хто не такі, як усі. Хто "інший". А "інших" не люблять, бо не можуть зрозуміти, втиснути в загальноприйнятні рамки.

Мені дуже сподобалась героїня – вона щира, справжня. Бачить те, що не помічають інші. А побувавши у закладі, який більшість називає "божевільнею", й по тому повернувшись у "світ", ще більше переконується, що світ людей – не для неї. Бо занадто підступний, жорстокий, фальшивий...
В лікарні всі були до неї добрі та привітні. Свої. Ніхто не надягав на себе маску. Всі були собою. Вони були всі щирі.

"Птахи завжди повертаються" – потрібна книга. Вона не для розваги і не для легкого читання. Вона – для роздумів.

ISBN: 9789665805120

Год издания: 2017