Ніби несподівано до Алі прилетіли її тринадцять. І знову все стало якимось дивним — світ, друзі, події в сім’ї і навіть сама собі. Алю приваблює і насторожує її ж загадкова дорослість. Тіло,…
Издательство: Академія

5 марта 2020 г. 11:44

4 Ох, цей перехідний вік!

Поставила "четвірку", бо тема дорослішання актуальна. Згадую свої тринадцять-чотирнадцять - тихий жах! Аля - звичайний підліток зі своїми дорослими проблемами, яка проте ще не вийшла із стадії дитини. Її можна взяти на "слабо", вона переживає через перше кохання, гормональні зміни, вперше в житті пробує віски. Головне, що поряд з нею близькі люди, які не залишають дівчину наодинці з її проблемами. Не сподобалося, що авторка вставляє у текст уривки з психологічної літератури про підлітковий вік та його кризи. Вони начебто мали бути вплетені в канву сюжету (якась родичка Алі психолог), але виглядають штучними. Так само штучний вигляд має філософствування дядька Степана. Загалом, враження від книги хороше, читається легко і швидко.

ISBN: 978-966-580-490-1

Год издания: 2016

Язык: Украинский

5 марта 2020 г. 11:44

4 Ох, цей перехідний вік!

23 августа 2017 г. 22:34

Очень трогательная книга, которая напомнила мне о моем подростковом возрасте, хоть он был не так и давно. У меня были абсолютно такие же "проблемы", как у главной героини и я в том же возрасте сблизилась с мамой - так же, как и главная героиня. Мне понравилось, правда-правда.