9 апреля 2021 г. 14:14

4 Йорґен+Анна

Читала книгу очень давно (лет в 12-14) . В первую очередь меня заинтересовала обложка, во 2 имя главной героине (Я тоже Аня).
В мои 12 лет книга показалось мне слишком наивной, но мне понравилось то, как были описаны первые чувства главной героине. Это милая история первой любви и того, как она воспринимается в столь юном возрасте.

Nina_M

14 февраля 2021 г. 14:26

Я часто читаю книжки, що виходять у Видавництві Старого Лева. І часом так трапляється, що моя довіра до продукції цього видавництва виявляється не зовсім виправданою. Це історія першого почуття десятирічної Анни, яка раптом вирішує, що їй саме час закохатися. Власне, про серйозне кохання тут не йдеться, є лише бажання подобатися і "бути як усі" (через останнє, як правило, і робиться купа дурниць). Мені дуже сподобалася ця дитяча ватага, яка разом грається у Розбійницькому саду та щиро вірить у давню історію про дівчину, що обтинала коси суперницям. Це справді нагадало дитинство, принаймні, так було в моєму минулому. Та, мабуть, я безнадійно відстала від життя. Мій перший поцілунок був у 16, та й закоханість була теж далеко не в 10. Та найбільше подивувала гра четвертокласників у…

Galarina

27 марта 2018 г. 09:48

На перший погляд доволі непогана історія про дитяче кохання. Є десятилітня дівчинка Анна Лунде, яка закохалася в новенького Йоргена Рюге. Таємничий Розбійницький сад ховає в собі історію про Гельгу-розбійницю, що заради свого кохання до сина пастора могла скоїти нечуване - обтинала дівчатам коси. Потім викрала батьківські гроші і разом з коханим втекла у Францію. Саме ця сільська легенда чи бувальщина надихає дітлахів на високі почуття (особливо Анну). Далі у мене з'являлися самі лише питання: - чому такі прості діалоги? Невже діти не спілкуються на більш різноманітні теми? Четвертий клас це вже майже підлітки, а розмови на рівні дошкільнят. - дивні якась у них дружба - ніби й одна ватага, але щирих почуттів я не побачила - заради кексів можуть побити свою подругу :( - чому завжди…

KiraNi

Жрица Лунной богини

24 января 2018 г. 17:09

3.5 Испытания любви

История о любви двоих подростков. Девчонка, Анна, очень любить ездить на велосипеде и лазить по деревьям. Она очень веселая и дружелюбная хулиганка. Почему хулиганка? А это вы уже узнаете в книге, по крайней мере она такой стала после того как появился Йорген.

Книге я поставила 3,5/5.

Удачного чтения!

12 августа 2017 г. 15:09

3.5 Испытания любви

Книге я поставила 3,5/5.

Удачного чтения!

4 июня 2017 г. 18:31

Після похмурої повісті Санаєва, світла проза норвезьких письменників наче витягає з дна каламутної річки. Рядки бальзамом лягають на душу. Обидві книги невеличкі за обсягом і прочитати їх можна в один день. Це саме те, що потрібно для виведення з книжкового похмілля, потьмяніння, трансу чи ще чогось з біса там, до якого могла спричинити інша книжка. З книгами «У дзеркалі, у загадці» Юстейна Ґордера і «Йорґен + Анна = любов» Віґдіс Йорт відпочиваєш душею. В обох книгах головні герої – діти, але за змістом вони нітрохи не схожі. Коли книга Йорт динамічна за розвитком подій, описаних у ній, «чисто дитяча», то книга Ґордера – це ніби меланхолійна прогулянка, під час якої ведуться серйозні розмови про людину, життя і смерть. У першій важливими є дії, у другій центральне місце займають…

dolli_k

субъективно обо всём

30 июля 2016 г. 18:26

Як же я давно шукала цю книжку, ви навіть не уявляєте. Так хотілося її прочитати. Побачила обкладинку, і подумалося, що це щось таке підліткове: не дуже серйозне, але й не примітивне. Але виявилося, що все зовсім не так.

Так, це насправді дуже дитяча історія кохання. Про дітей десятирічного віку. Вона мені сподобалася, але навіть для мене вона вже дуже наївна.

Я закохалася в дівчинку Анну - таку веселу й непосидючу, ту, що не боїться переночувати в саду або обрізати косу суперниці й влаштовує бійки з хлопцями (і, до речі, завжди перемагає). Уся ця дитяча безпосередність у коханні дітей викликала в мене посмішку замилування. Я справді відпочила з цією історією. Але перечитувати її б не стала.

Прочитано в рамках игры "От А до Я". Тур 2016

GraceMime

28 июля 2015 г. 14:08

Дехто з дорослих вважає, ніби перше кохання можливе десь у тринадцятилітньому віці, у класі сьомому, і ніяк не раніше. Але це не так.

Про цю книгу я дізналася на сайті "Читомо" із статті про літературу для дітей та підлітків та її стан в країні. І захотіла прочитати. Перше, що впадає в очі - якісь видання. Оформлення, папір, ілюстрації, колір обкладинки - супер! Тримати в руках - одне задоволення, не те, що читати. Трохи важко звикала до скандинавських імен (це моє знайомство із норвежцями), але хіба на це звертаєш увагу, коли йдеться про перше кохання, таке щире і незрозуміле у 10 років. Мила, наївна історія. Але авторка делікатно торкається проблеми правильності вибору і конкуренції. Чи вартує досягнення цілі застосування будь-яких, нехай і не дуже чесних, методів. І до яких наслідків…

27 мая 2015 г. 15:41

"Йорген + Анна = Любовь" - очень милая, наивная история про самую первую детскую любовь. Про то насколько серьезно она воспринимается в те года. И про то, на что мы готовы ради любви. Сколько бы лет нам не было. Да, очень наивно и очень по-детски. Но заставляет вспомнить те самые-самые детские симпатии, которые были такие искренние. И именно что наивные. Эта книга и не должна была быть серьезной, наполненной кучей эпитетов и глубоких чувств.

Вспомните свою совсем-совсем детскую любовь, когда вот это банальное дергание за косички, поцелуйчики в щечку и покраснение до самых кончиков ушей. Наивнота же ^_^