Володар Макуци, або Пригоди Вужа Ониська

Сашко Дерманський

13 января 2018 г. 14:43

Это классная книжка. Она про ужа Оныска и его друзьях Одарочке, Евредике, Джеке и Кузе. Онысько большой фантазёр, он проснулся и увидеть подсолнух и подумал, что это солнце падает, а на град подумал, что это метеоритный дождь. Мне очень понравились все герои, они смешные, веселые, добрые. А не понравился хомяк, он вредный и крыса, она злааая!

Собери их всех, квест

Aries_Domini

27 ноября 2013 г. 05:04

Прибульці на млинці та вогні великого міста.

Народжений повзати, літати не може?

Навіть якщо ти – вуж, живеш на городі серед соняшників і гарбузів, а політ наяву здається чимось фантастичним і тому – нездійсненним, пригоди однаково тебе не запитуватимуть, коли зберуться в гості. Не чекав на них і Онисько, хоч, звичайно, й сподівався. Життя його і так ніби насичене всілякими подіями, які не дозволять нудьгувати (пошуком викрадача джмелиних гарбузів чи, там, градом, який для маленьких істот видається ледь не «метеоритним дощем»). Та, погодьтеся, НЛО просто у вас на очах не щодня приземлюється.

На те, що я обрала цю книгу, вплинуло два основні чинники. По-перше, назва й обкладинка, котрі є обличчям книги. Правду кажучи, значно кращими вважаю палітурки перших видань, але книги з ними не дістати…