3,9

13-річним героям оповідань Оксани Сайко доводиться – може, вперше в житті і часто в драматичних ситуаціях – зробити рішучий вибір на користь або добра, або зла. Так вони пізнають людей і пізнають…
Издательство: Видавництво Старого Лева

dolli_k

субъективно обо всём

17 июня 2016 г. 14:11

Це просто приємні оповідання про підлітків чи щось більше? Звісно, це набагато більше. Це збірка історій про проблеми, кохання, дружбу, вірність та зраду, про те, що відчувають діти, які лишилися без батьків або не можуть знайти з ними спільну мову, хоча дуже того прагнуть. Хоча я вже майже на порозі школи, але все одно ці історії не здалися мені надто наївними або нецікавими. Кожне оповідання, крім того, що легко читається, має ще й добре виражену мораль.

Єдине, чого мені не вистачило, - продовження. Кожна історія обривалася так, щоб підвести до моралі, але мені хотілося хоча б трохи більше інформації про те, як далі склалося життя персонажів. А в цілому книга просто чудова.

ISBN: 978-966-2909-97-5

Год издания: 2014

Язык: Украинский

2012 фіналіст Дитяча книга року ВВС

Номинант: 2012 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Детская книга)

dolli_k

субъективно обо всём

17 июня 2016 г. 14:11

22 мая 2016 г. 08:49

5 Я це люблю!.))))

Вау, вау і ще раз вау! Це вже друга книга Оксани Сайко , яку я прочитала. Після першої книжки - "Кав'ярня на розі" у мене залишилися добрі враження. Ця ж невеличка збірка розповідає знову про підлітків ( які вже не діти, але й ще не дорослі), котрі зустрічаються зі всілякими "дорослими проблемами": зрадою в коханні чи в дружбі, вибором між добром та злом і таке інше. Книжка складається з невеличких оповідань. Дуже класних і повчальних, що є важливим. Я у захваті і вам рекомендую прочитати ! .)

Подборки