4,9

Хоч і не кожен татко пише вірші для своїх малюків, однак читати цю книгу може кожен! Бо ці веселі, грайливі віршики, написані люблячим татом, Володимиром Вакуленком-К, для свого сина, безперечно,…
Серия: Вірші для малят
Издательство: Видавництво Старого Лева

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

8 июня 2023 г. 00:29

5 … усміхнеться доля…

Гарно, правда? Це татусь писав для своєї хворої дитини. Мило, душевно, від усього серця. Та він уже ніколи нічого не напише. Просто його немає вже. Просто в мою країну прийшли окупанти. І нищать все святе. І просто красиве тоже. Комаха, тварина, людина - по *тут має бути три слова, але моя співуча вміє замінювати» цимбалам що, їм аби нищити.

І ще - не оте недоношене бункерне робить це, ні, не воно. Ґвалтувати і знищувати мій народ так цікаво простому народу, нехай навіть і з дивану.

В бан так в бан. Сумно і незатишно стає на сайті.

ISBN: 978-617-679-055-6

Год издания: 2014

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

8 июня 2023 г. 00:29

5 … усміхнеться доля…

В бан так в бан. Сумно і незатишно стає на сайті.