До п'ятого тому вміщено повість «За ситуаціями», статті, спогади та листи. Листи О. Кобилянської до видатних діячів української культури: І. Франка, М. Павлика, Лесі Українки, Василя Стефаника,…
Издательство: Державне видавництво художньої літератури

zadnipriana

21 июня 2015 г. 15:36

Надзвичайно цікаве завдання поставили перед нами до наступної сесії: знайомитися з листами класиків української літератури. Читаючи листи, зовсім інакше сприймаєш не лише письменника, а і всю епоху, в яку він творив. В листах розкривається душа, думки, характер людини. Коли я читала листи Кобилянської, ця жінка з нелегкою долею чітко поставала в моїй уяві не просто як автор прекрасних романів, як письменник, чиї твори вивчаються в школі, а перш за все вона постає як людина зі своїми слабкостями, переживаннями, проблемами. Надзвичайно сподобалось!

Статті та спогади
Автобіографії