Книга Лева: Львів як текст.: Антологія поезії, прози та есеїстики

Запропонована читачам антологія не претендує на вичерпність – радше спонукає до осмислення Львова як тексту і представляє прозу та есеїстику другої половини XX - початку XXI ст. таких самобутніх…
Серия: Літературна агенція Піраміда "Приватна колекція"
Издательство: ЛА «Піраміда»

- Кімната без тіней \\ Мертва тиша \\ Praesens historicum \\ Фотель пана Дучака

Юрій Андрухович:

- Місто-корабель \\ Самійло з Немирова, прекрасний розбишака

Юрій Винничук:

- Нічліг: 1583 (з циклу "Львівські легенди") \\ Беатріче: сутінки, холод \\ Кіт Абель

Віктор Неборак:

- Дещо з львівської міфології \\ Про музику у Львові і про львівську музику

Василь Ґабор:

- Про що думає, що бачить і чує людина, гуляючи містом \\ Stefanyk-Gasse \\ Втрата сутності

ЛЬВІВСЬКИЙ ПРОЗОВИЙ АНДЕҐРАУНД 70-80-х рр. XX ст.

Микола Рябчук:

- Неси свій німб \\ До Чаплі на уродини \\ Листи авіапоштою в провінцію \\ Тост за здоров’я чорного кота та інших сторонніх осіб \\ У темному вікні на темному фоні

Юрій Винничук: - Арканум \\ Арканумські історії:

- Кати і їхні жертви \\ Про те, як Люцилія навідав смуток \\ Крук Алоїзіуса \\ Стіл Люцилія \\ Була спекотлива липнева днина \\ Чайна історія \\ Історія з горбанями \\ Після випадку з горбанями \\ Шиба крику \\ Подібні історії \\ Топельниця \\ Руїни \\ Війна \\ Похід крізь осінь \\ Кров – любов

Володимир Яворський: Напівсонні листи з Діамантової імперії та Королівства Північної Землі (Львівський цикл):

- Поранення у праву скроню \\ Тотальний контрнаступ \\ Тривожні сигнали \\ Невмирущий горбань \\ Те, що доводить на війні до катастрофи \\ Промені ранкового сонця над озером в імператорському саду \\ Ніщо не може порушити рівномірний хід подій \\ Нора, в якій можна жити цілу зиму \\ Вогонь, що иноді спалахує, руйнуючи всі перешкоди \\ Нещасливе кохання Арлекіна \\ Бій, що ніколи не зітреться з пам’яті \\ Теософ та астролог \\ Дружина придворного драматурга Веніямина \\ Видіння художника Мельхіора \\ Дивне кохання Ляури \\ Недобра затія принца Осіяна \\ Принц і принцеса \\ Щастя глухонімого Теофіля \\ Непохитність короля Рафанаїла \\ За все треба платити в цьому світі марноти \\ Удар, що може назавжди паралізувати боротьбу \\ Все не так погано, як може здаватися спочатку \\ Кіт королеви Зісіґари \\ Квітковий магазин і готель "Три нарцизи" \\ примхливий ангелик композитора Авесалома \\ Кухар, лебідь і поетеса Ляура \\ Радісний псалом відлюдника Єфрема \\ Гнітючі думки лікаря Савадока \\ Столиця Діямантової імперії вночі

ДВІ ПОВІСТІ

Ярослав Павлюк: