4,5

Ліззі має нового тата і двох нових братів. Її мама наполягає, що тепер вони — одна родина. Але ж у Ліззі ніхто не питав, чи хоче вона цього... Тому тепер вона мовчатиме! Не озиватиметься ні до кого,…
Серия: Дівчатка Джаклін
Издательство: Навчальна книга — Богдан

26 января 2015 г. 03:31

Маленька книжка, фактично оповідання, від Джаклін Вілсон. Хоч і зовсім коротка, але містить традиційні для Вілсон тонкі і психологічно правдоподібні замальовки з дівчачого життя. Добре показано, як важко дитина переносить новий шлюб матері, необхідність вживатися з вітчимом і новими братами, особливо, якщо попередній досвід був травматичний. Власне, книга про безпорадність і незрілість середньостатистичних батьків (утім, навряд чи Вілсон хотіла це показати) і те, як дітям самотужки чи з допомогою сторонніх (у цьому випадку напівбожевільної бабці) доводиться компенсувати відсутність розуміння.

ISBN: 978-966-10-1849-4

Год издания: 2012