4,1

Катерина Бабкіна — письменниця і сценарист, автор поетичних книжок “Вогні святого Ельма” й “Гірчиця”, збірки оповідань”Лілу після тебе” та значної кількості публікацій українською і в перекладах…
Издательство: Фолио

21 апреля 2014 г. 14:34

Ще не було такого разу, щоб зі Львова я повернулась без книги. Так і минулого тижня купила нову збірку поезії Катерини Бабкіної. Звичайно її вірші можна почитати онлайн, але паперовий варіант завжди ліпший, а ще й пам"ятаючи оформлення "Гірчиці"... На жаль, за "Знеболювальне і снодійне" взялось видавництво "Фоліо" - це вже означає, що естетичної насолоди від книги не отримаєш. А ось що точно будеш мати, то це неякісний папір, нерозрізані сторінки і відсутність дизайну. Але чорт з ними, з тими прикрасами, якщо б зміст класний... Для чого було в нову книгу всовувати мало не половину старої збірки?! Якби Бабкіна за цей проміжок часу нічого не написала, але ж у неї купа ненадрукованих віршів. Шкода грошей(

ISBN: 978-966-03-6751-7

Год издания: 2014

Язык: Украинский

Кураторы

21 апреля 2014 г. 14:34

jaromantuka

17 апреля 2014 г. 12:52

це правда знеболювальне, більше ніж снодійне. цитувати Бабкіну рядками неможливо, доводиться читати цілий вірш. і знаходитимеш своє. і критиме від кожного слова, перехоплюватиме дихання і хотітиметься запам"ятати, бо все це про мене, про нас, сьогодні і завтра і на віки вічні амінь.

у кого все добре, вам стане сумно.