Вечірні крамниці вулиці Волоської

Галина Ткачук

4,6

Це правдива історія про затишні крамнички на вулиці Волоській, що на Подолі, про їхніх завсідників — білок, птахів, собак та інших громадян… А ще — про тих безсоромних злодіїв, що надумали позбавити…
Издательство: Темпора

Ulli

1 октября 2014 г. 19:00

А ви заглядаєте у вікна? Коли ввечері загоряються лампи і очі самі тягнуться до жовтих квадратів? Я люблю відривати шматочки життів з-за скла, а потім вигадувати історії на основі побаченого.

Ця книга - саме така історія. Вона здається фантастичною та водночас дуже близькою. Адже всі вулиці, будинки, дахи - справжні; вони дійсно існують і я мало не щодня ходжу зовсім поруч. Можливо навіть персонажів цієї книжечки я неодноразово зустрічала у місті: коти, ворони, білочки... Щоправда крокодили рідкі гості у Києві, але ми напевно просто ходимо різними дорогами:) А ще тут є відьми і дуже хитрий хом'як... І апейрон, і чарівні камінчики, і монета, що завжди повертається до свого власника... Тут є багато всього: ви обов'язково знайдете частину, що прийдеться вам до душі.

Це зовсім невелика…

ISBN: 978-617-5691-755