3,6

Головна героїня роману Марини Соколян «Серце гарпії» на ім’я Ярослава Немирович стає свідком злочину і, тікаючи від переслідування, опиняється в далекому селі. Згадуючи минуле, вона розуміє, що…
Серия: Читацький клуб
Издательство: Нора-Друк

olvo2

28 сентября 2013 г. 06:43

Кожен зі студентів мріє про реальну роботу, кар"єру та повагу серед однолітків. Ярославі випало щастя - справжня робота в гарному офісі, за яку вона буде викладатися на всі 100%.

Спочатку дії возвивались поволі, було багато чого незрозумілого, але багато слів та думок, часом філософських, часом не дуже, які не вражали, на жаль. Такою мені здалась перша частина книги, а вже добігаючи половини інтерес з"явився, інтрига розвилася. Головне, коли людина може вікористати свії здібності на добро, робити добро та бачити його результати - чи не це є головним щастям?

Було непогано, але на один раз.

ISBN: 978-617-688-007-3

Оригінал-макет обкладинки: Юрій Волгін

2012 - "Коронація слова" - Спеціальна відзнака за соціально-психологічний твір

olvo2

28 сентября 2013 г. 06:43

Було непогано, але на один раз.

Подборки