5 сентября 2013 г. 10:12

В котрий раз відповім незадоволеним - це, нажаль, не та книга з якої потрібно починати читати Артема. Треба трохи звикнути до нього, чи шо.. Для мене Чех - улюбленець. За прекрасний гумор, за несподівані сюжети, за мову від першої особи таких схожих на мене людей, за метафори. За все це я його перечитую кожного вересня. Стабільно. Коли попереду 9 місяців вітрюганів та багнюки під ногами. Він мене рятує.

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

5 мая 2013 г. 17:16

1 О! Боже! Мій!

До чого котиться наша українська література, якщо на конкурсах молодіжних романів здобувають перемогу такі книги? Що далі нас чекає? Я не знаю, кому може бути цікава автобіографія нікому невідомого 20 річного  хлопця. Хоч і написана з нотками (іноді проскакують ) гумору, але впереміж з добротними матами. Уже на перших сторінках це мене насторожило, далі засиутило, а потім почало викликати відразу. Те, що на сторінках згадуються відомі люди, як то Андрухович, Забужко,Руслана і т д, аж ніяк книгу не рятує.

Цього ви не знайдете в Яндексі? Як би ж то....

ФМ Долгострой

giggster

4 апреля 2012 г. 15:25

Автору не відмовиш у певному літературному дарованіі. Таких люблять викладачі літератури в школі – за хороші твори. Щодо мови претензій немає. А от з ідеями повний провал. Знову на сцені автобіографічний образ прекрасного розумного (але якого не зрозумів сірий світ) хлопчика з томіком Гегеля під пахвою (в Ушкалова в «БЖД» ту ж смішну функцію виконує томик Ортеги-і-Гассета). Книжка переповнена Русланами, Горлумами, Кличками та іншими сіюмінутними персонажами нашого життя, а також штампами типу "львів – справжній кавовий театр" і "гори – то вічність". Якби я міг, я би порадив автору всю цю писанину складати у шухляди, хай полежить років 5-6, а потім перечитати і спробувати (якщо на той час ще буде бажання писати) перетворити їх на щось по-справжньому літературне

бкврм

29 января 2011 г. 00:12

Автобіографічна книжка, що складається з окремих історій життя героя, які в принципі не пов'язані між собою певним сюжетом Такий собі потік свідомості. Але відвертість, дотепність, гумор не дадуть вам відірватися від неї, й ви неодмінно дочитаєте до кінця. Тож гарний настрій після прочитання гарантовано.