Украинский язык с М. Коцюбинским. Тени забытых предков. Fata morgana / Tiнi забутих предкiв. Fata morgana (сборник)

М. Коцюбинский

10 мая 2018 г. 14:17

2.5 ну таке

Тіні забутих предків. Не пам'ятаю чи читала цю книгу в шкільні часи, але зараз, маючи трішки більше за 30років дивую тим що книгу нахвалюють. Мені вона, як то кажуть, "не зайшла". З безсумнівних + для мене: - багата описувальна мова - дізналась чимало нових для себе слів - розповідь про випас овець та виготовлення сиру, як священодійства - традиції жителів Західної України - вірування в духів (багатий перелік різних, про яких можна детальніше прочитати в міфології) З недоліків книги, знову ж таки на мій смак: - деяка пласкість характерів - жодними Ромео та Джульєттою і не пахне - фінальна сцена взагалі викликала в мене гидування ситуацією .

Чи порекомендую до прочитання? Так, безсумнівно. Книга допомагає викрастилізувати для себе якісь поняття та ставлення до деяких явищ. Вдячна що вона…