Больше историй

23 марта 2012 г. 12:45

Шлях до книги

Я в дитинстві шалено не любила читати. Рідко коли читала книги, що задавалися по літературі.
Для написання творів по літературі чи переказу тексту на уроках, я ходила в бібліотеку і брала кілька книжок із рецензіями на авторів.
Таким чином я могла висловити думку про книгу, характери головних героїв. Вчителі шалено любили це та не розуміли мою хитрість.

Але одного разу, вже на 2 курсі інституту нашу групу відправили у Польщу для обміну знаннями із тамтешніми банкірами (моя спеціальність була «банківська справа»).
Я боялася, що буду скучати в дорозі і вирішила щось купити почитати.
Так я була і залишаюся фанатом містики та ужастиків, вибирала у магазині книжку із лякаючою обложкою.
Це була книга Стівена Кінга «Зелена миля».
Це була перша книга, яку я купила самостійно.
І як же ж вона мене захопила!
Я читала її в автобусі, вечорами у гуртожитку, на екскурсіях.
Одна викладачка дивувалася моєму вибору та наказувала кинути читати таку фігою та перейти до «нормальних» авторів.
Але я не задавалася і осилила Кінга.
Потім ми попали у якийсь український магазинчик і я купила ще 1 книжку даного автора.
Так почався мій шлях до книги.

Чудесная история!
Боже мой, я не зная украинского языка, могу спокойно перевести речь, насколько похожи все-таки языки)

Как говорит моя знакомая с России: "Главное привыкнуть к речи (это занимает 1 день), а потом начать читать украинские сказки".

Все правильно)