2 мая 2018 г. 11:06

Цього разу знайомі нам з попередньої книги Джордж і Енні зустрінуться в Америці для того, щоб розгадати послання від прибульців. До їхньої компанії долучається розумник Еммет й спільними зусиллями друзям вдається повернути суперрозумний комп'ютер у світі до життя, щоб відправитись у мандрівку Всесвітом.

З цієї книги дізнаєтесь про Венеру, найбільшого супутника Сатурна - Титана, зоряні системи Альфа Центавра і 55 Рака, а також про те, як роботи мандрують космосом, як світло і звук рухаються крізь простір. Книга Еріка, написана для Джорджа і Енні, "Путівник Всесвітом" пролл'є світло на такі питання "Чому ми літаємо в космос?", "Чи життя зародилося на Марсі?", "Як знайти в космосі планету".
Сюжет зав'язаний на дослідженнях планет, що входять в зону Золотоволоски - зони життя. Адже для того, щоб на планеті існувало життя необхідна наявність води у рідкому стані (вода чудово змішує хімічні речовини - розщепляє, розсіює, знову змішує, утворюючи нові біологічні "цеглинки" на кшталт білків і ДНК) і потрібна температура у межах 0-100°С.