Vikulaska

26 марта 2018 г. 22:40

5 Захоплюючі пригоди, дружба, шкільні радощі і прикрощі - все це в цій чудовій книзі!

„Сонце серед ночі. Пригоди в Павутинії” – перша книга з серії „Дивовижні пригоди в лісовій школі” нашого улюбленого дитячого письменника Всеволода Нестайка. Ми з дітьми вже читали декілька казкових повістей цього автора і всі вони нам дуже сподобалися. Але, на мою думку, ця книга – найкраща, найцікавіша та найдобріша з усіх прочитаних нами творів Нестайка!
Головні герої – зайчик Кося Вухань і їжачок Колько Колючка. Ці маленькі звірятка спочатку навіть тіні власної боялися, але з часом стали хоробрими героями, яким під силу поборотися зі справжнім бандитом і врятувати товариша. Не дуже сміливі дітки можуть пізнати себе в цих персонажах, поспівчувати їм у їхніх скрутах, від усієї душі порадіти звірятковим перемогам і поступово почати вірити в себе і в свої сили. Навіть зарядка може стати не набридливим обов’язком, а перевіреним засобом набратися сил для того, щоб успішно протистояти хуліганам і драчунам, які є в кожному класі.
Лісова школа із учнями-звірятами – вдала модель звичайної школи, в якій вчаться наші діти. Шкільні будні зображені в усій красі: тут тобі і цікаві знання і суворі вимоги, і ласкаві і крикливі вчителі, справжня дружба і перші конфлікти... Ненав’язливо так автор вчить дітей, як вижити в школі, як стати успішним, дружелюбним, хоробрим.
І дітям, і дорослим цікаво читати про дивовижні пригоди звірят-дитинчат, подобається роздивлятися яскраві малюнки, які є на кожному розвороті, хочеться дізнатися, що ще цікавого трапиться з улюбленими героями книги. До речі, ще тільки почавши першу книгу, купили вже й другу. Ну дуже вже захоплююче!