sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

11 февраля 2018 г. 10:55

4 Смачна казка

Одного разу, ви не повірите, над одним із передмість Риму в небі повис величезний... торт. Про те, що це торт здогадалися не відразу. Яких тільки припущень не було. І, звичайно ж, усі списували на інопланетян. Ну безперечно, а то що іще прийде в голову переляканим громадянам, якщо торт і справді змахував на літаючу тарілку.
Та коли він приземлився, тут і зовсім почалася паніка. Серед дорослих, природно.
Діти, ті відразу зметикували, що до чого.

Дуже добра, дуже-дуже смачна казка від італійського професіонала чарівних, оригінальних і неперевершених історій.
Той випадок, коли солодко, але доречно. Той випадок, коли навіть тим, хто не любить солодощів, хочеться спробувати хоч маленький шматочок цього кулінарного шедевра.

Та й і мораль тут просто горить червоними буквами. Для дорослих. Ну а для дітей це просто райська насолода, яку важко забути.
В усякому разі про торт я пам'ятала усі роки, відколи прочитала, а ось про атомну бомбу згадала тільки після перечитування.
Загалом, смачного рекомендую.

Перевод.

Однажды, вы не поверите, над одном из передместий Рима в небе повис огромный… торт. О том, что это торт догадались не сразу. Каких только предположений не было. И конечно же всё списывали на инопланетян. Ну определённо, а то ещё прийдёт в голову перепуганным гражданам, если торт и правда смахивал на летающую тарелку.
Ну а когда он приземлился, тут и вовсе началась паника. Среди взрослых, естественно.
Дети то сразу смекнули, что к чему.

Очень добрая, очень-очень вкусная сказка от итальянского профессионала волшебных, оригинальных и непревзойдённых историй.
Тот случай, когда сладко, но уместно. Тот случай, когда даже тем, кто не любит сладостей, хочется попробовать хоть маленький кусочек этого кулинарного шедевра.

Да и мораль здесь просто горит красными буквами. Для взрослых. Ну а для детей это просто райское наслаждение, которое трудно забыть.
Во всяком случае про торт я помнила все голы, с тех пор, как прочитала, а вот про атомную бомбу вспомнила только после перечитывания.

В общем приятного аппетита рекомендую.

Оля Virna_Grinderam , це запізніла рецензія і запізніла подяка, але краще ж пізніше, ніж ніколи, чи не так? ;)

Міла, це точно!) Я надзвичайно щаслива, що Ви перечитали твір і нагадали собі ті яскраві і приємні емоції.) І хочу ще раз надзвичайно сильно і щиро подякувати Вам за те, що познайомили мене з творчістю Родарі. Не розумію, як я жила без нього раніше?)
А давайте ще щось разом почитаємо, мені так сподобалось! ;) =)

А давайте) я не проти зовсім)
Я зараз перечитую дитячу казку Костецького «Мінімакс - кишеньковий дракон».
Але можна і щось серйозніше.

А можна й не серйозніше.) Які у Вас плани на березень?)

Ще не складала. Вірніше, ще не систематизувала. Бо книги по клубах на березень само собою. А також кілька книг з флешмобу. Є пропозиції?

Є одна, - давайте на "ти", якщо Ви не проти=) А щодо читання, поки що є тільки безмежне бажання прочитати щось разом.) Доречі, я не читала Костецького, з превеликим задоволенням прочитаю.)

З радістю приймаю пропозицію.

О!ця книга любов мого дитинства. Особливо дракон)

Ура!)
Я вже завантажила, буду читати. Правда, не обіцяю, що це буде швидко, бо вже багато книг у списку, але я буду дуже старатися =)

О! Клас! Зверни увагу, там чотири повісті. Я перечитую всі. А ти дивись, як зручніше.

а березень это март?))))

Ага) угадала?)

Давай с нами?) Как тебе идея почитать или перечитать детскую и не очень литературу?))) Надеюсь, Мила не будет против?)*

Интересно, Мил, я не читала и не слышала даже)

Родари мой любимый сказочник. За его книгу когда-то отдала все своё состояние) целых 5 рублей)

Прелесть какая)) уже утянула)

Я рада)

ты же знаешь, твоим впечатлениям доверяю)

Это взаимно)