10 октября 2017 г. 09:30

3 Зв'язки вирішують все

Містер Феррацці - макаронник у третьому поколінні, який із сина простого заводського робітничого виріс у власника консалтингової компанії. Те, що самому на Олімп не заберешся Кейт зрозумів ще підлітком, коли влаштувався на роботу у гольф-клуб носити ключки за багатіями. Після навчання у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу Феррацці потрапив до компанії Deloitte. Пропрацювавши там 8 років перейшов на посаду директора по маркетингу у Starwood Hotels, потім - CEO компанії YaYa, що спеціалізувалась на ігровій рекламі. Через три роки заснував власну справу - Ferrazzi Greenlight.
У книзі повно прикладів із власного життя автора про знайомство із тією чи іншою персоною, та що з цього вийшло. Багато порад, які, на жаль, не систематизовані, тому можуть погано сприйматись.
Загалом Кейт пропагує альтруїстичний підхід до знайомств - спочатку дай цінність людині, а вже потім можеш на щось розраховувати. "Доїти" ваші контакти - не варіант. Для Ферраці нетворкінг - це стиль життя.
Що запам'яталось:
Не ведіть рахунки. При побудові взаємин не варто це спрймати як бухгалтерію із дебетом та кредитом.
Завжди потрібно ладнати із секретарем/асистентом тієї людини, взаємини з якою плануєш розвивати. В своїх руках вони тримають не тільки чашку кави для свого боса.
У будь якому випадку - спробуй. Найгірший варіант - тобі просто відмовлять.
Кейт ще той шанувальник вина - не раз він згадував про бесіди за келихом цього прекрасного напою. Тут я зрозумів, що ми з ним знайшли б спільну мову.
Якщо ви плануєте з кимось познайомитись - дізнайтесь якомога більше інформації про цю людину. Соціальні мережі та Гугл в поміч.
Силу звязків можна використовувати і на благо інших - просто зводити між собою людей, які один одному потрібні. Плюс в карму гарантований.
Будь-який захід без нових контактів - WASTED.
Вкотре наткнувся на коцепцію "слабких зв'язків" - друзі друзів, просто знайомі несуть більше можливостей, ніж ваші закадичні комради.
Шукай наставника і одночасно будь ним для когось іншого.
"Самому досягти висот неможливо"
"Ціль - це мрія з коротким терміном виконання"
"Амбіції людини чимось нагадують японського коропа: вони зростають пропорційно розміру їхнього оточення"
"Свої наміри варто викласти на аркуші паперу. Незаписане бажання - це лише мрія. У письмовому вигляді - це вже рпоект, мета"
"Зміни відбуваються тоді, коли ви ставите перед собою нові цілі"
"Основою справжньої дружби стає не кількість часу, який двоє людей проводять разом, а його якість"
"Переможець війни відомий ще до моменту першого пострілу"
"Іноді революція розпочинається у найменш очікуваних місцях, а їхніми головними персонажами стають непримітні, на перший погляд, люди."
"Чим більше ми робимо для щастя інших - тим сильніше стає наше відчуття благополуччя" - Далай Лама
"Флірт - це обіцянка сексу без гарантій" - Мілан Кундера

Вердикт: після прочитання книги вам не зателефонує Петро Олексійович із пропозицією бахнути винця на його приватній вечері, та все ж парочку прийомчиків і моделей поведінки із неї можна винести.