28 июля 2017 г. 14:56

5 На такі книги важко пишуться рецензії. Чомусь те, що дуже припало до душі, не хоче лягати на папір.

Сюжет простий. Працюючи в якості волонтера на кладовищі, студент Андрій випадково знаходить у одному із склепів листа майже півстолітньої давності. Ось і починається загадкова історія з дивними збігами обставин, людей. Зі спіритичними сеансами, посланнями з того світу, привидами і ворожінням на кавовій гущі. А ще тут є місце коханню, вірній дружбі, сімейним таємницям і навіть детективу.
Окреме спасибі автору, що "прогуляв" мене вуличками Львова, почастував запашною кавою.
Так, книга дуже атмосферна, і якась по-домашньому затишна, хоч те, що відбувавається в ній, доброю історією не назвеш. Та, мабуть, Львів таке місто, що притягує і зачаровує, навіть у книзі.
Приємно вразили згадки про визначних українців. А також, хоч і не детальний, але все ж таки красивий опис Личаківського кладовища.
Рекомендую всім, хто любить сучасну українську літературу, хто мріє побувати у Львові. А особливо тим, хто там уже був.