28 февраля 2017 г. 13:54

«…І якби на те моя воля,
написала б я скрізь курсивами:
— Так багато на світі горя,
люди, будьте взаємно красивими!»

Ліна Костенко - українська поетеса, письменниця-шістдесятниця, лауреат Шевченківської премії, активна учасниця дисидентського руху, творчість якої охоплює увесь діапазон людського буття. «Триста поезій» - це ідеальна збірка для ознайомлення з надбанням видатної поетеси, в ній зібрані вірші, написані у різні періоди творчості, це – найповніше видання в Україні за період її незалежності.
Тут Ви знайдете багато поезій про любов до Батьківщини, інтимну лірику, вірші про історичні постаті та події. В своїх рядках Ліна Костенко піднімає одвічні морально-етичні теми людських цінностей, часу, патріотизму, пошуків ідеалу та боротьби з перешкодами долі. Вона закликає нас зупинитися хоч на хвилину та замислитися над своїм життям і вчинками, застерігає людство від марнотратства та чванливості. Чудові, проникливі вірші від справжнього майстра слова і думки не залишили мене байдужою. Ліна Костенко продовжує вражати всіх своєю актуальною поезією, яка надихає та пробуджує багато яскравих емоцій. Тому з впевненістю можу сказати,що збірка гідна уваги і Ви не пошкодуєте,ознайомившись з нею.
картинка leron24