Romashka28

5 мая 2016 г. 17:03

You have 1 new message

+442046780...

Книга-цукерка з красивою обгорткою-картинкою, солодкою начинкою і приємним післясмаком. Облизуєш усміхнені губи, смакуючи її сторінка за сторінкою, тягнеш липкі пальці за добавкою і літаєш від надмірної кількості ендорфіну в крові. Книга - літо. Книга- легкість. Книга - любов.

Що може бути захоплюючим, ніж завертіти пару інтриг напередодні літа. І вийти з них красиво, з гордо піднятою головою, на високих підборах з властивим кожній дівчині кокетством і чоловіком мрії під руку. «У мене є твій номер» - це роман гра, гра, на яку ми наважуємося, коли точно впевнені в своїй перемозі, коли володіємо ентузіазмом і азартом. Читаючи ці, наповнені відчайдушністю і іскрометним гумором, рядки, немов сама стаєш трішки наївнішою, трішки хитрішою і нерозважливою. Також хочеться закрутити щось непередбачуване, зіграти в життя іншої людини, тим більше, що це пригода може принести вихор нових емоцій, подій і знайомств. Адже, хто-зна яким повідомленням засвітиться екран вашого мобільного за мить. Книга нагадує про те, що життя мінливе, які б події не ставались, як би воно не розвивалася і куди б не направляв нас попутний вітер, Доля в потрібний момент завжди може направити курс туди, куди слід і зробити наше життя яскравішим. Потрібно не боятись змін і з оптимізмом сприймати світ, бо навіть втрата обручки і вкрадений телефон, може принести значно більше, як-от сенс в житті чи велику любов.

Така незвична і чудова історія, наповнена весільним шармом, блиском смарагдів, дзеленькотом телефону, пригодами і переплетіннями доль. Ніби реальна, але в той же час казково нездійсненна. Цю книгу даремно критикувати, розбирати, аналізувати. Від неї треба кайфувати, бо вона крута в своєму жанрі. Смішна. Гарна. Захоплююча. Романтична. Атмосферна. Це немов щеплення від нудьги, смутку і самотності, наче відерце морозива в кризові ситуації. Головне не переборщити з рівнем цукру в організмі і вчасно зупинитись ;)

картинка Romashka28

Subscriber can't be reached, please try again later

Книга прочитана в рамках гри "Борьба с долгостроем" №47"