GraceMime

6 февраля 2016 г. 16:44

Нема в житті нічого дорожчого, ціннішого за почуття! Позитивні чи негативні. Поки твоє серце відгукується на події, що стаються навколо, поки ти людина. Байдужість вбиває. Якими багатствами ти б не володів, якщо тебе ніхто не любить, не обіймає міцно, не посміхається щиро - ти найбідніший суб'єкт у світі. А якщо сам не можеш чи не вмієш дарувати те ж саме оточенню, то живеш даремно. Біль - це досвід і міра ціни. Щастя - найбільший скарб, маленьке чи неосяжне, не має значення.
Головна героїня втратила сім'ю й найближчу подругу, тому заборонила собі зближуватися із будь-ким, любити чи ненавидіти, закупорила душу у консервну бляшанку. Це єдине, що мене схвилювало в цій книзі. А ще сподобалась наполегливість чоловіка, закоханого в Джосс (це і є головна героїня) - я щиро сподіваюсь, що такі непохитні, вперті й сильні десь існують на землі ;)
А щодо всього іншого - сюжет банальний, передбачуваний, навіть примітивний, текст надто простий, а повторення висловів "пинок в задницу" і "мать твою" по сто разів підряд мене трохи дратували. Але назвати твір нудним не можу, читається легко (бо багато діалогів). Хоча дивуватися нема чому, я свідомо купила цей роман тільки тому, що хотілося чогось легкого і з хеппі ендом, а ще він коштував зовсім недорого.