18 июля 2015 г. 11:22

"Кіра й таємниця бублика або формування характеру за сім кроків" - унікальна книга, яка допоможе кожному знайти свій шлях до вдосконалення.
Книга розповідає нам не лише основи економії власних грошей, вона дає нам стимул ставати кращими з кожним днем, незважаючи на перешкоди, не звертати з свого життєвого шляху.

МОЇ ПІЗНАННЯ І ДУМКИ
5. ВДЯЧНІСТЬ
6. НАВЧАННЯ
7. НАДІЙНІСТЬ

ПРИВІТНІСТЬ
- Я щиро бажаю, шоб іншим велося так само добре, як і мені.
- Я не хочу нікого скривдити. Я володію собою: ніколи не встряю у сварку.
- Я скромний і сповнений поваги. Можу не завжди мати рацію.

БРАТИ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
- Я завжди маю вибір, як реагувати на те чи інше. Я сам вирішую, як поводитися в конкретній ситуації.
- Я не даю заманити себе в пастку з'ясування справедливості, натомість зосереджуюся на тому, що вмію, знаю і маю.
- На кого перекладаю вину, тому і силу даю.

ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ
- Я тільки доброзичливо відгукуюся про інших. Якщо не маю сказати нічого доброго, ліпше промовчу.
- Без потреби не критикую інших. А якщо справа все ж доходить до критики, роблю це в дуже вічливій, доброзичливій формі.
- Зосереджуюся лише на доброму та гарному в людині.

ДОПОМАГАТИ Й ДАВАТИ
Усім людям, які трапляються на моему шляху, я бажаю лише добра.
- Я дарую щось людині без жодної користі для себе - просто так, - аби показати, як її ціную.
- Немає нічого кращого, як допомогати іншим. Я шукаю, кому б допомогти, і стаю від цього щасливішою людиною.

ВДЯЧНІСТЬ
- Я вдячний навіть за "звичайні" речі.
- Якщо я маю проблеми, то зосереджуюся на тому, за що міг би бути вдячним.
- Я вдячний людям, які мене оточують і свідомо насолоджуюся часом, проведеним разом з ними.

НАВЧАННЯ
- Якщо я зарозумілий, то вважатиму, що вже всього навчився. Тому ліпше бути скромнимм.
- Я прагну читати добрі книжки, вести свій "Журнал досягнень" і вчитися на повну потугу всього від інших людей.
- При цьому я не порівнюю себе з іншими. Я прагну досягти тих знань, які мені під силу.

НАДІЙНІСТЬ
- Моя успішність завжди залежить від навичок, яких я набув.
- Якщо я дисциплінований, то можу досягнути більшого успіху, ніж ті, хто має більше талантів, однак ліниві.
- Я прагну бути завжди пунктуальним. Дотримуюся даних обіцянок. Вчасно з'являюся на домовлені зустрічі.