12 февраля 2015 г. 00:57

Ох, дуже давно не читала українських авторів, так що не була з ними до того знайома.
Відмічу мою головну проблему - мова, дуже важко мені було читати цю давню мова, сповнену діалектами, архаїзмами, чистий суржик!)

Маруся
От що таке трагедія в розумінні українського класика, я до такого не звикла. Повість сподобалась, сюжет абсолютно не передбачливий, ніякого тобі щасливого кінця, всі надії і сподівання розтоптані, прямо як життя в ті не легкі часи.
Молода пара, вони кохають один одного, батьки полюбили як свого сина обранця дочки, але порядки заведені в державі роблять їх щастя не можливим.
Я дуже була обурилась на старого Наума, що ж ти нищиш щастя власної дитини? Але батько мудрий, далекоглядний, щирий і головне, найбільш дорожить єдиною дочкою. Побільше б таких батьків.
Ще раз в повісті було доведено: будьте обережними із словами сказаними мимохідь.

Салдацький патрет
Класна комедія, чудовий гумор, легкий, життєвий. Маленька розповідь, але яка вдала, для підняття настрою те що треба!

В цілому мені сподобалось те, що я прочитала, було багато традицій, поведінки тогочасного люду, для себе поповнила скарбничку народних звичаїв.

Книга была прочитана в рамках «Игры в классики».
Книга прочитана в рамках игры "Школьная вселенная"
Книга прочитана в рамках игры "Спаси книгу - напиши рецензию!"