crazy_squirrel

по прятанию орехов

12 января 2015 г. 18:14

Я от завжди була певна, що дракони вилуплюються з яйця. А в цій книзі вони… виростають з насінинки. І, як наслідок, травоїдні, а вірніш — фруктові. Інтригує, чи не так? І це зовсім не спойлер, бо процес виростання проілюстрований прямісінько на обкладинці, так що я тут ні до чого)
Хлопчик-любитель рослинок знаходить дивний фрукт, з якого і вирощує випадково собі дракончика. І спочатку все ніби нічого, але згодом, за всіма законами жанру, з’являються погані хлопці, від яких треба рятуватися, і пригоди так закручуються, що паморочиться голова…
Загалом, книжка цілком нормальна. Не погана, не суперова, не занудна і не дахозносна, а просто нормальна. Що не сподобалося — це місцями трошки недоладний текст, деякі незрозумілі дивні факти, які сприймаються як очевидні (наприклад, звідки в Олелька рідкісний дракон?) і вже надто виставляльне наголошення на певних речах: якщо багатій, то мармур – дворянське звання – купа грошей і це все детально розжоване і описане на кожному кроці.
Що сподобалося — так це український хронотоп, цікава версія драконів і Спайк) Він мій кумир, принаймні, в другій половині книги)

Результат: не дуже погоджуюся з рішенням ВВС як «кращої дитячої книги року», мабуть, могло бути щось краще, а з іншого боку — як для дітей в якості розважальної літератури цілком може бути. Сподіваємося, Катя Штанко, та з допомогою такого іменитого видавця, з часом доведе свій стиль до досконалості)

Маринко Sunrisewind , як бачиш, я розійшлася в думках з усіма)) Але все одно я тобі дякую, книга нічотак, можна почитати)

Що сподобалося — так це український хронотоп, цікава версія драконів і Спайк)

Так я ж згодна!!!

Загалом, книжка цілком нормальна. Не погана, не суперова

І з цим згодна! ))

Ні, я про то, що я її навіть нічотак прочитала, з цікавістю, думала, гірше буде))
А Спайк класний, скажи?) Коли приручився))

Спайк - няшка :) А ось інші дракони якись невиразні, так? Все якось похапцем...

Дракони - ще якось, Хома хоча б має якийсь характер (хоча мене постійно коробило "брати Вербицькі", коли йшлося про Михася і Хому).
А от сам Михась - це ти права, цілком прісний. А отой епізод з пограбуванням взагалі був якось не до місця, у мене одне "еееее" було.

А Дерманського "Чудове Чудовисько" ти читала? От це, як на мене, українська суперкнижка)

Ні, але в мене чоловік відповідає за аналіз ЛЛ-підборочок на предмет того, що є в магазинах, а що - ні. І твою він знає напам'ять )) І тепер називає мене то Чудовим Чудовиськом, то Поганим Поганиськом )) В залежності від того, як я себе поводжу))

А я собі осьо купила. Казала? До речі, твою розмальовку юзаю кожен день!!!! Це щось!!!

Хе, не встигла, ти перша) Я тішуся, як мале дитя) Переживала, чи буде до місця тобі, у підбірці у тебе ж нема її.
А книгу я додала у забаганки після твого відгука на цих драконів. Розкажеш потім, як там що? Я поки заглядаюся.

Маринко, ти зробила мій день)))) Як гарно)))
Ще й чоловіка так прилаштувала, молодчинка)
А що там Сад, пішов в хід? :)

Він же ж в мене програміст. Він таке любить )) А я на стінку лізу від методичної нудної роботи.
Про книжку розповім, як тільки-но прочитаю. Десь наступного тижня візьмуся.

А не подскажете, можно ли где-нибудь скачать в электронном виде эту книгу? По-украински, конечно)

Зараз навряд, вона тільки-тільки вийшла, та й видавництво добре захищається від піратів. То хіба як хто сам, як от Гаррі Поттера, відстання і викладене.
Нічого, шо я українською?) Так звичніше) І ваші відгуки білоруською теж завжди із задоволенням читаю, головне, що все ж зрозуміло)

Так, я разумею ўкраінскую! А сама вось не адважылася па-беларуску адразу напісаць)))
Проста кніга вельмі зацікавіла, хацела прачытаць сама ды сяброўцы даць. Нічога, пачакаем :)
Можа, раз новая, нават закажу, калі хто знаёмы паедзе ва Украіну.

Я подумала, раз Ви легко прочитали відгук, то з відповіддю не буде проблем, і ризикнула
Книгу як замовлятимете, то краще відразу на сайті видавництва - вийде значно дешевше, та і доставку можна замовити (по Україні) або видавництві забрати, вони в центрі Києва.