11 мая 2023 г. 22:43

4 Спойлер 4 еротичні оповідання

Збірка складається з 4 любовних еротичних романів зі щасливими фіналами від американських авторок.

1) Бертріс Смолл «Укрощение леди Люсинды»

З цією авторкою я знайома, бо читала її романи "Гарем" і "Нежная осада"
Історія, яку вона подає тут - це приниження для всіх жінок. Вона оповідає про жінку, викрадену для «сексуального приборкання» лише тому, що вона образила своїх залицяльників, це просто смішно. Дія відбувається у 19 ст, в Англії, коли ставлення до жінки було не таке, як зараз. Сюжет містить ідею жінок, яких викрадають проти їхньої волі, щоб їх зґвалтувати. Втілює цю жінку тут леді Люсінда — багата вдова, яка відмовляється вийти заміж лише через любов і бажання бути незалежною. Вона хоче жити сама, але їй забороняє це суспільство.

2) Сьюзен Джонсон «Рискуя всем»

Всіх інших авторок я читала вперше.
Тут історія обертається навколо серії оргазмів, буквально. Героїня фактично досягла кульмінації одним лише дотиком стегон! А все через те, що цей впливовий багатій допоміг їй виграти у карти і виграш віддав їй. Він діє як типовий чоловік, який приймає виклик виконати бажання жінки: самому отримати зиск - гарно провести дозвілля і її задовольнити. Він дарує героїні оргазм за оргазмом, і нарешті здається, що вона оргазмує від легкого дотику. Кінець полягає в тому, що вона виходить заміж за чоловіка, який забезпечує їй багато оргазмів. Надто абсурдно.

3) Тія Дівайн «Игра наслаждения»

Це типова романтична історія... Героїня хоче зіграти в гру, щоб потрапити на очі найвпливовішому нареченому лондонського сезону. Її батько та юнак (друг дитинства), якого вона любила колись, формують план, щоб зупинити її, про який вона випадково почула, тому вона склала власний план, вдаючи, що хоче вийти заміж за популярного холостяка, але насправді бути коханкою свого друга дитинства. Вона незаймана, стає ненаситною від бажання, коли її колишня любов, цей юнак познайомив її з пристрастю. Вона багато разів опинялася з ним у ліжку, вдаючи, що хоче навчитися як спокушати чоловіка, і нарешті вирішила вийти заміж за свого друга дитинства. Я особисто відчувала, що кохання всього її життя, цей друг, був підлим. Він говорив з героїнею вульгарно. Хоча героїня сама часто не розуміла кого вона хоче.

4) Робін Шоун «Мужчина и женщина»

Ця історія набагато глибша, ніж попередні. Обидва герої постраждали у минулому. Це сюжет про Коннора на ім'я Мухаммед. Він араб, який закохується в англійку Меган. Він нарешті відчув пристрасть і задоволення після зв' язку з Меган і після того, як сам заперечував це протягом багатьох років. Він євнух, тому соромиться себе і боїться задоволень. Вона прагне до фізичної близькості та пристрасті, які, на її думку, можуть виникнути між чоловіком і жінкою, а не до поверхневих стосунків.