red-haired

24 октября 2013 г. 00:03

11 невеличких оповідок від Марини Соколян. Швидкопрочитані, вони містять в собі ідею - кожна свою, але майже завжди залишався присмак недосказаності. Марина нам дала можливість дофантазувати. Або перефантазувати повністю. І подумати. Бо там про любов, про віру, про призначення, про втрачені чесноти.

Екзотичні імення, дощь, містика, трохи вищих сил, крапля детективу - автор вірний собі. Хоча хочеться «повного метру», враження, що ці оповідання - розминка, а розім'ялись, то можна і побігати...а дистанція скінчилася.

Дуже сподобалась «Як знайти Піпуцю», прочитала б повноцінну книжку в такому стилі у виконанні автора (Марино, якщо Ви мене колись прочитаєте, я урочисто обіцяю купити книжку і загітувати друзів на неї!). Абсурд мені останнім часом взагалі до смаку, а українською він ще й придбав нереальну харизму.

Ця книжка, як на мене, дуже універсальна: і в дорогу, і вдома, і перед сном, і під каву і під чай=)

Прочитано в рамках флешмобу "Спаси книгу-напиши рецензию! Тур №17"

Навіть не чула про таку книгу. Дякую Вам.

нема за що) тішить, що деякі є в електронному варіанті, бо навіть не всі книги Соколян знаходила в книгарнях.

О, це добре.

абсурд українською? - звучить більш, ніж просто привабливо

там шматочок, реально хочеться ще)

хоч би до цього шматочка добратись)