RiyaBooks

Такой себе, если честно

30 января 2022 г. 12:15

3 ЛЮДИНА - ЦЕ СТАДНА, СОЦІАЛЬНА ТВАРИНА, І В КІНЦІ КІНЦІВ МИ ЗБЕРЕМОСЯ РАЗОМ

Вже багато хто зрозумів, що я читала цю історію дуже довго.  Я витратила 1,5 тижнів на її прочитання.  Важко.  Було дуже складно.  Багато персонажів – запам'ятовувати яких не було сенсу (вони все одно вмирали). Детальний опис всього: прояву вірус, створення нового міста.

Перший том – це така стартова позиція.  Саме в першому томі читач дізнається: як з'явився вірус / як він почне передаватися / розповість історію головних персонажів, які виживуть (у них просто імунітет) / як почне вимирати людство.  Саме по деталях - перший том найточніший.  Але тут нема динаміки.  Не чекайте на неї.  У цьому випадку - плавний, повільний сюжет.

Другий том – екшен.  Ця частина вже фінал історії, і тут уже більше сюжету.  Саме більше у плані якогось руху, у цій частині персонажі намагаються створити нове місто.  Також тут вже більше розкритий - Темна людина (Ренделл Флегг, і ще в нього там 10 імен).  Але, трохи убогий фінал, а саме смерть Темної людини.  Це ж не спойлер?  У Кінга завжди перемагає – добро.  Ось злив, товариш Кінг цю сцену.  Відчуття, що він уже втомився писати цю історію.

Окремо в другій частині хочу виділити темну людину.  Він (як на мене) – убогий.  Напевно, це найжалюгідніший негативний персонаж у Кінга.  Мені так хотілося йому сказати: "Зайчик, йди. Не твоє. Ну, от не твоє. Всі твої дії - жалюгідні".

Але, як ви вже зрозуміли з оцінки – сподобалося.  Якщо заплющити очі на всі мінуси - це гідна робота і точно було зроблено багато для її написання.