24 января 2022 г. 18:05

"Останній лист" Віктор Янкевич
221 стор
Мова: ua
Любовний роман

За 15 років Ігор випустив багато любовних романів, які стали справжніми бестселерами. Успішний підприємець, відомий письменник, справжній самітник, що не зупиняється писати різні історії кохання, раз у раз переживаючи свою драму. Здається, що життя скотилося на саме дно, трапляється річ, яка огорошує чоловіка. Невже поява незнайомки на його порозі має перевернути все уявлення про історію минулого?

Моя нелюбов до романів про кохання змушує ставитися до них упереджено ще до того, як я відкрила книгу. Все тому, що я не терплю цих рожевих діалогів, науково-фантастично-акробатичних десятигодинних сцен кохання і відчайдушних героїв. Але, на щастя тут цього не було, тому видихаємо і беремо в руки роман, з гострим, майже детективним сюжетом, але вже під соусом романтизму.

Що мені сподобалося в ній, так це динамічність подій. На невеликому об'ємі було кілька героїв, що творили часом відчайдушні речі. З ними не було нудно, при тому, що таємниці відкривалися поступово, обростаючи все новими відкриттями.

Але є і зауваження. Для тих, хто любить детективи, знайдуться речі які явно впадуть в око в плані розкриття особистості героїні. Є нестикування, які можна побачити неозброєним оком і звісно, моменти, у які важко віриться.

Як висновок скажу, що заявлений любовний роман, на мою радість не є романтично-ванільною історією, а скоріше мелодраматичним екскурсом з сучасності в минуле з нотою детективного розслідування. Оціню її на тверду трійку, бо навіть з мінусами вона таки була цікавою. А якщо оцінювати серед інших книг автора, то видно, що прогрес з останніми книгами стає явний.